Do ciała

Znaleziono 4 produktów.

Pokazuje 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Masło/krem grejpfrut – Próbka

Masło/krem z naturalnym olejkiem grejpfrutowym zostało stworzone na bazie naturalnych maseł z dodatkiem drogocennych substancji pielęgnujących. Zapewnia skórze odnowę, odżywianie oraz ujędrnienie i nawilżenie. Doskonale wspomaga kurację antycellulitową. Polecany do masażu oraz zabiegów odżywczo - regeneracyjnych.

Masło/krem z naturalna kawą – Próbka

Masło/krem z naturalną kawą stworzone na bazie naturalnych maseł, w tym kawowego, z dodatkiem drogocennych substancji pielęgnujących zapewnia skórze regenerację, jędrność, nawilżenie oraz odżywienie.

Peeling kawowy do ciała z kofeiną – Próbka

Peeling kawowy do ciała   z kofeiną  bogaty w drogocenne surowce oraz naturalne ścierniwa wspomaga proces złuszczania martwego naskórka, oraz poprawia ujędrnianie i sprężystość skóry. Idealny kosmetyk do zastosowania podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem.

Peeling grejpfrutowy do ciała – Próbka

Peeling grejpfrutowy do ciała bogaty w drogocenne surowce oraz naturalne ścierniwa wspomaga proces złuszczania martwego naskórka, oraz poprawia ujędrnianie i sprężystość skóry. Idealny kosmetyk do zastosowania podczas kąpieli w wannie lub pod prysznicem.
× Dziękujemy za rejestrację. Do czasu aktywacji przez administratora, Twoje konto będzie nieaktywne.