Kim jesteśmy?

 

Firma Sinellan dąży do perfekcji w odkrywaniu coraz to nowszych formuł kosmetycznych. Łączymy naturalne składniki z innowacyjnymi technologiami, bazując na najnowszych trendach i nowinkach. Mamy ogromne doświadczenie w dziedzinie tworzenia nowoczesnych rozwiązań i udogodnień.

 

Dlaczego warto z nami pracować?

 

Załogę Sinellan tworzy zespół doświadczonych technologów, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i zakres kompetencji. Tworzone przez nich formuły kosmetyczne są nowoczesne, bezpieczne dla skóry, a ich efekty zostają odpowiednio przebadane przed wprowadzeniem do sprzedaży.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić? Obszar naszych działań

 

Mając dostęp do nowoczesnych badań i technologii, jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksowe usługi związane z wprowadzaniem produktu na rynek – także private label, w której zakres wchodzą:

 

●      opracowanie pełnej koncepcji produktów kosmetycznych,

●      stworzenie receptury, bazującej na naturalnych składnikach i nowoczesnych technologiach,

●      dobór kompatybilnych opakowań, optymalnych dla danej formuły,

●      pomoc w stworzeniu pełnej identyfikacji wizualnej, zawierającej logo marki, etykiety oraz dodatkowe opakowania, takie jak kartony,

●      wsparcie przy wprowadzaniu produktu (bądź serii produktów) na rynek.

 

Kosmetyki najwyższej klasy

 

Wytwarzane przez nas produkty powstają z surowców wysokiej jakości. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe pozwala nam jeszcze lepiej poznać właściwości substancji, łączyć je z zaawansowanymi składnikami aktywnymi i wytwarzać innowacyjne formuły, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających użytkowniczek i użytkowników.

 

Rozwiązania w zgodzie z naturą

 

Nasze kosmetyki są bezpieczne dla skóry, a podczas ich produkcji wykorzystujemy dary natury, które w połączeniu ze składnikami aktywnymi tworzą satysfakcjonujące kompozycje. Prowadzone przez nas laboratorium Sinellan nie testuje na zwierzętach i tego samego wymagamy od naszych dostawców. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zapewnić ekologiczne opakowania produktów, nieobciążające środowiska.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@sinellan.pl lub telefonicznie pod numerem +48699712356

Godziny pracy firmy: 

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

Adres korespondencyjny firmy:

LOGIS-TECH
ul. Słowackiego 1
55-095 Mirków
Polska

× Dziękujemy za rejestrację. Do czasu aktywacji przez administratora, Twoje konto będzie nieaktywne.