Współpraca

 

Dopasowujemy charakter działań do Twoich potrzeb. Pozwól nam się z nimi zapoznać, a stworzymy satysfakcjonującą wizję. Oferujemy różnorakie formy współpracy w zakresie wytwarzania i wprowadzania na rynek produktów. Specjalizujemy się w kosmetykach białych, czyli przeznaczonych do zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Jesteśmy otwarci na oryginalne formy współpracy – skontaktuj się z nami, a z pewnością odkryjemy optymalny model współdziałania.

 

Dystrybucja

 

Podejmujemy współprace z hurtowniami i sklepami detalicznymi. Oferujemy atrakcyjne ceny, elastyczne terminy płatności oraz bogatą gamę produktów marek własnych.  Wspólnie znajdziemy idealny zestaw dla Ciebie.

  

Produkcja kontraktowa

 

W tej formie współpracy oferujemy krótkie lub długie serie produktów kosmetycznych – gwarantujemy podejście dostosowane do sytuacji na rynku oraz nasze doświadczenie. Gruntowne analizy i badania pozwalają nam na elastyczność. 

 

Private Label

 

Tworzenie wizerunku marki to coś, na czym się dobrze znamy. Budujemy wizję produktu lub ich serii, opracowujemy dla Ciebie innowacyjne formuły, bazujące na jakościowych surowcach i nowych technologiach, proponujemy dopasowane opakowania kosmetyczne oraz pomoc w tworzeniu identyfikacji wizualnej, obejmującej logo czy etykiety. 

 

 

× Dziękujemy za rejestrację. Do czasu aktywacji przez administratora, Twoje konto będzie nieaktywne.